• شرکت نوآوران صنایع برساد شیمی
  • طراحی و ساخت
  • کارخانه صنایع
  • طراحی و ساخت
  • کارخانه صنایع

آرایشی و بهداشتی

صفحه اصلی آرایشی و بهداشتی

پودر سبک(اسپریدرایر)

پلنت پودر شوینده سبک ( SPRAY DRAYER )

این پلنت شامل 3 بخش اصلی دوزینگ مایعات وجامدات ، اسپری درایر و پست ادیشن  می باشد .

 

در بخش دوزینگ مایعات و جامدات ، با فرمول مشخص به ترتیب وارد میکسر های کراچر می گردد . در کراچر واکنش خنثی سازی و انحلال به جهت تولید دوغاب مناسب برای تولید پودر شوینده انجام می گیرد و خروجی کراچر جهت بدست آوردن دوغابی یکنواخت و اصلاح فرمول وارد ایج می گردد . خروجی مخزن ایج توسط پمپ فشار قوی با فشار 40-100 بار داخل محفظه اسپری درایر پاشش می گردد . در اسپری درایر دوغاب پاشش شده در تماس با هوای داغ قرار گرفته و پودر شوینده با دانسیته و اندازه مورد نظر تولید می گردد . خروجی اسپری درایر پس از گذشتن از ایرلیفت ، سپراتور و غربال وارد واحد پست ادیشن میگردد . در این واحد افزودنی هایی از قبیل آنزیم و پربورات و اسانس و … به پودر پایه افزوده شده و خروجی این بخش وارد بخش بسته بندی می شود .ظرفیت این پلنت 33000 تن در سال می باشد . شرکت پدیده ماشین سازی غرب از معدود شرکت های طراحی ، ساخت و راه اندازی پلنت های پودر شوینده در ایران می باشد .

 

پودر سنگین (درام دایر)

در این پلنت ابتدا مایعات و جامدات ، با فرمول مشخص به ترتیب وارد بلندر و پس از آن وارد هلیس  می شوند تا خمیر مناسب تولید گردد . سپس خمیر تولید شده به ترتیب وارد درام درایر بزرگ  و کوچک شده  تا کاملا خشک و خنک گردد.

پودر پایه تولید شده بعد از عبور از درام درایر کوچک وارد غربال شده و  پس از عبور از غربال  وارد واحد پست ادیشن میگردد. در این واحد افزودنی هایی از قبیل آنزیم و پربورات و اسانس و … به پودر پایه افزوده شده و خروجی این بخش وارد بخش بسته بندی می شود .شرکت پدیده ماشین سازی غرب پروژه پودر سنگین را برای مشتری های برون مرزی اجرا کرده است .

 

مایعات شوینده

مایعات شوینده:  (DETERGENT)

خط تولید مایعات شوینده شامل یک رآکتور مولتی پرپز و به صورت بچ می باشد .مایعات شوینده مطابق فرمولی مشخص به رآکتور اضافه می گردد. این رآکتور قابلیت تنظیم دما و دور را دارد. بخش عمده مواد تشکیل دهنده مایعات شوینده آب و مواد فعال سطحی می باشد که به کمک سیستم PLC به رآکتور اضافه می گردد.بخش دیگری از مایعات که درصد کمتری از فرمول را تشکیل می دهد به صورت جدا وزن شده و به فرمول اضافه می گردد.

بخشی از جامدات مورد نیاز نیز یا به صورت دستی یه به صورت اتوماتیک به سیستم اضافه می گردد . با توجه به پروسه تولید ترتیب افزودن مواد اولیه ، سرمایش و گرمایش بچ تولید بسیار اهمیت دارد . پس از پایان بچ مایعات تولیدی به خط بسته بندی انتقال می یابند .

شرکت پدیده ماشین سازی غرب قادر به طراحی ، ساخت و راه اندازی کلیه پلنت های مایعات شوینده با ظرفیت های مختلف در سراسر دنیا می باشد .