• شرکت نوآوران صنایع برساد شیمی
  • طراحی و ساخت
  • کارخانه صنایع
  • طراحی و ساخت
  • کارخانه صنایع

اسکرو کانوایر

صفحه اصلی اسکرو کانوایر

کانوایر جزئی از سیستم‌های انتقال و ذخیره سازی مواد در صنعت است.تکنیک و دانش نوین در مهندسی کنترل باعث شده تا نقاله‌ها به همراه دیگر سیستم‌های انتقال مواد، در زمره فناوریهای مدرن قرار گیرند و دامنه کاربرد آنها از صنایع متوسط همچون خطوط تولید و مونتاژ کوچک گرفته تا صنایع بزرگی همچون پتروشیمی، فولاد، خودرو سازی و صنایع دارویی و غذایی گسترده شود.

شرکت پدیده ماشین سازی غرب قادر به طراحی و ساخت انواع کانوایر  بنا به نیاز صنایع به شرح ذیل می باشند

هلیکال

کانوایر های هلیکال تجهیزاتی برای انتقال مواد پودری و گرانولی می باشند که بر اساس نوع و شرایط کاری دارای طراحی های مختلفی برای استفاده بهینه و اتوماسیون به کار می روند .

 

شرکت پدیده ماشین سازی غرب  ، طراح و سازنده کانوایر های هلیکال با علم کامل بر نرم افزارهای طراحی ، تحلیلی ، مهندسی و بروز دنیا برای شرایط کاری در صنایع مختلف ارائه می کند. مهندسین این شرکت ، بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها و روش های تولید را با بهره گیری از تجربه عملی و علمی خود ، مورد استفاده قرار داده و همواره خلاقیت و ابتکار مهندسین و تکنسین های خود  را ، جهت افزایش راندمان و بهینه سازی کارخانجات بزرگ و کوچک و در عین حال کاهش هزینه های تولید و افزایش اتوماسیون  ، بکار میگیرد. کانوایر های اسکرو یا هلیکال کانوایر ، در زمینه ها و صنایع گوناگون مورد استفاده وسیعی قرار می گیرند . بیشترین استفاده از اسکرو کانوایر ها ، در انتقال مواد خشک و نیمه خشک می باشد . استفاده از اسکرو کانوایر ها در صنایع مختلفی مانند صنایع معدن ، صنایع سیمان ، صنایع غذایی ، صنایع دارویی ، صنایع پتروشیمی ، صنایع شیمیایی و … متداول است . کانوایر های هلیکال دارای مواد مصرفی مختلفی از قبیل فولاد معمولی و فولاد های زد زنگ می باشند .

 

کانوایر های هلیکال بنابر شرایط مورد استفاده ، می توانند به صورت صاف یا شیب دار طراحی و ساخته شوند . از خصوصیات اسکرو کانوایر ها می توان به انتقال مواد ، در جهت شیب مثبت ، با زاویه های مختلف مطابق با مواد حمل شونده و طراحی و ساخت به صورت سیار یا پرتابل اشاره کرد . سیستم های انتقال مواد اسکرو کانوایر را می توان بر اساس نیاز و شرایط کاری تغییر و یا تجهیزات مخصوصی را برای آن در نظر گرفت